عضویت در سیستم پیامکی سایت

1- خرید خودرو
2- فروش خودرو
3- خبرنامه
4- قیمت روز خودرو
5- جدیدترین طرح فروش
6- و ...

کنفرانس جهانی عاملیت های سانگ یانگ 2015

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
مجموعه : اخبار

تعداد بازدید :

2177 بار

منتشر شده در تاریخ :

شنبه, 25 مهر 1394 ساعت 00:20

نگارش توسط :  

مدیر سایت
کنفرانس جهانی عاملیت های سانگ یانگ 2015 :

شرکت سانگ یانگ موتور کنفرانس جهانی عاملیت ها را در سال  2015  برای گسترش شبکه های جهانی و تحکیم حضور خود را در بازارهای خارج از کشور برگزار کرد.
این کنفرانس همزمان با نمایشگاه خودرو فرانکفورت، به مدت 4 روز در سپتامبر 2015 با حضور 120 عاملیت خارجی برگزار شد. در این کنفرانس، بحث در مورد برنامه همکاری به منظور بهبود فروش و  صادرات  در سال 2016 ، برنامه های ارتباطات بازاریابی به اشتراک گذاری استراتژی مدل های جدید، و فروش موفقیت آمیز سانگ یانگ تیوولی  و شعار " من سانگ یانگ را دوست دارم" برگزار شد.
در این میان، در مجموع از 8 عاملیت فروش، بازاریابی و خدمات تقدیر و تشکربه عمل آمد  شیلی افتخار کسب (عاملیت سال ) به همراه  اسپانیا به عنوان (بهترین سهم بازار)، بریتانیا (بیشترین سرعت رشد)، نیوزیلند (بازاریابی نوآورانه)، ترکیه (مدیریت شبکه) و تونس (خدمات مشتری) .
برای آگاهی از آخرین اخبار خودروهای سانگ یانگ، طرح های فروش جدید، کاتالوگ خودروها ، نماهای داخلی و خارجی 360 درجه و ...  اینستاگرام سایت مرجع سانگ یانگ را دنبال کنید و جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی سایت مرجع سانگ یانگ (https://telegram.me/Ssmotor ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

برای مشاهده گزارش تصویری از غرفه رامک خودرو در نمایشگاه خودرو تبریز 1394 اینجا کلیک کنید.

تماس با دفاتر فروش ما

نشانی : تهران - تقاطع خیابان جمهوری و کارگر - نمایشگاه پیروز

تلفن :7-66924045

فاکس : 66937831

 این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید